Bundesliga

Batshuayi i lumtur te Dortmundi, por eviton komentet për të ardhmen

Që kur u transferua te Borussia Dortmund, Michy Batshuayi ka gjetur vazhdimësinë dhe po shënon shumë gola. Sulmuesi, i cili është i huazuar nga Chelsea, ka pranuar se ndihet shumë mirë në Gjermani dhe se po përshtatet me ambientin. 24-vjeçari ka thënë se te klubi verdhezi ka gjetur sërish besimin dhe se është pritur shumë mirë nga të gjithë në skuadër. Batshuayi nuk ka harruar të përmendë dhe faktin se sa fantastikë janë tifozët në “Signal Iduna Park”. Gjithsesi i pyetur për të ardhmen e tij, lojtari ka prefuar të mos flasë, duke thënë se nuk duhet të pyetet tani.

 

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency