Merkato

Batshuayi mes Monacos dhe Evertonit

Michy Batshuayi vijon të mbetet në qendër të merkatos në Europë. Sulmuesi i huazuar nga Chelsea te Valencia do të largohet pasi nuk e bind trajnerin Marcelino por nga ana tjetër sulmusi ka shumë admirues. Në Premier League është Everton që ka gati një ofertë prej 20 milionë paund për sulmuesin ndërsa hipoteza tjetër është ajo e Monacos. Klubi i Principatës ka nevojë për sulmues dhe një arsye më shumë për të kaluar në Francë është edhe fakti që Batshuayi e njeh mirë trjanerin Henry me të cilin ka punuar në kombëtaren belge kur francezi mbuloi për një vit rolin e zëvendës-trajnerit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency