Bundesliga

Batshuayi: Te Dortmundi për të luajtur në Botëror

Michy Batshuayi foli zyrtarisht si lojtari më i ri i Borussia Dortmund. Sulmuesi u transferua në “Signal Iduna Park”, në ditën e fundit të merkatos së dimrit, në formë huazimi nga Chelsea. 24-vjeçari tha se është i lumtur për kalimin te verdhezinjtë dhe se synimi i tij është ta ndihmojë sa më shumë Dortmund duke shënuar gola. Gjithsesi Batshuayi nuk harroi të theksonte se një ndër motivet kryesore të transferimit te Borussia është synimi për të luajtur në Botërorin e Rusisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency