Bundesliga

Bayern e nis vitin me fitore, përmbysje spektakolare ndaj Mainz

Bayerni i Mynihut e nisi vitin me fitore, pasi triumfoi me shifrat 5-2 me përmbysje ndaj Mainzit në “Allianz Arena” dhe rimori kreun e renditjes me 33 pikë të grumbulluara.

Miqtë nga Mainz befasuan në pjesën e parë pasi shënuan dy herë në portën e Neuer me Burkardt dhe Hack dhe shkuan në pushim me avantazhin e dy golave, por Bayern shfryu gjithë “zemërimin” në pjesën e dytë, duke shënuar 5 herë.

Joshua Kimmich dhe Leroy Sane rikthyen baraspeshën për skuadrën e Hansi Flick, ndërsa mbrojtësi Sule shënoi golin e avantazhit, para se Lewandowski të shënonte dy herë dhe të vuloste suksesin e bavarezëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency