Merkato

Bayern kërkon të bëjë pazar te Barça, synon mesfushorin e talentuar

Bayern Munich konsiderohet si skuadra që tregohet tepër e kujdesshme për të mos bërë shpenzime të çmendura në merkato, megjithatë kampionët e Gjermanisë mund të të bëjnë një përjashtim dhe të vendosin një rekord të ri transferimi. Bëhet fjalë për mesfushorin e  Barcelonës, Pedri Gonzales. 18-vjeçari ishte fituesi i “Golden Boy” është shprehur i lumtur në Camp Nou, por në situatën ku ndodhen katalanasit, drejtuesit mund të jenë të detyruar që të pranojnë një ofertë të kënqshme nga bavarezët.

Kryesuesit e Bundesligës shpenzuan 80 milionë euro  për Lucas Hernández dy vjet më parë, por ky rekord mund të thyeht për shërbimet e talentit 18-vjeçar, i cili preferohet nga kampionët e Gjermanisë dhe e shohin mesfushroin si një futbollist me shumë perspektivë, që mund t’u sjellë të ardhura në të ardhmen me një shitje të mundshme të tij.

Ky operacion mund të realizohet që në merkaton e dimrit, pavarësisht se në dritaren dimërore gjermanët nuk preferojnë që të bëjnë  shumë ndryshime, ndaj dhe opsioni më i mundshwm duket merkato e verës së ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency