Bundesliga

Bayern Munich mendon për Dzekon

Bayern Munich ka nevojë për një sulmues që t’i vijë në ndihmë Robert Lewandowskit dhe ta zëvendësojë në momentet që polaku do të ketë nevojë për pushim. Sipas mediave franceze, bavarezët po mendojnë për bomberin boshnjak të Romës Edin Dzeko. Kampionët e Gjermanisë do ta bëjnë një tentativë në janar për sulmuesin dhe nëse arrinë të bindin klubin verdhekuq të lejojë largimin e tij, për Dzekon do të bëhej fjalë për një rikthim në Bundesligë pas eksperiencës me Wolfsburgun.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency