Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gjermani

Bayern Munich mendon për mbrojtjen, synohet kapiteni i Manchester City-t

Bayern Munich po punon për të përforcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm.

Një nga repartet që ka më shumë nevojë për përforcime është mbrojtja dhe sipas raportimeve të medieve britanike në radarët e bavarezëve ka rënë kapiteni i Manchester City-t, Kyle Walker.

Lexo edhe: 

Bayern tentoi edhe verën e shkuar që të transferonte mbrojtësin e “Citizens”, por ndërhyrja e Pep Guardiola-s e bllokoi atë lëvizje.
Megjithatë këtë herë nuk ka të njëjtat sinjale nga trajneri i City-t dhe për rrjedhojë Bayern-i mund ta bëjë të mundur transferimin e Kyle Walker në verë.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Futbollisti i kombëtares së Çekisë, Michal Sadilek nuk do të jetë pjesë e skuadrës për ndeshjet e Euro 2024, dhe arsyeja është e pazakontë!...