Bundesliga

Bayern Munich, Tuchel favorit për stolin për sezonin e ardhshëm

Sipas prestigjozes gjermane “Bild”, Thomas Tuchel është shndërruar papritur në favoritin e madh për të marrë drejtimin e Bayern Munich verën e ardhshme. Jup Heynckes do të qëndrojë në krye të skuadrës bavareze deri në fund të këtij sezoni pavarsisht rezultateve që do të arrijë dhe në këtë mënyrë vitin tjetër drejtimin e Bayern-it do të marrë një trajner i ri. Gjasat janë që në stolin e kampionëve të Gjermanisë të ulet ish tekniku i Borussias së Dortmundit, Thomas Tuchel i cili pëlqehet shumë nga drejtuesit më të lartë të Bayern-it.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency