Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Bayern pranë rinovimit me Choupo-Moting, diskutohen detajet e fundit

Rinovimi i kontratës së Eric Maxim Choupo-Moting me Bayern Munich duket gjithnjë e më afër.

Sipas raportimeve nga mediet gjermane, bisedimet mes drejtuesve të klubit bavarez dhe përfaqësuesve janë duke u zhvilluar dhe tashmë në një fazë të mirë.

Lexo edhe:

Ndërsa theksohet më tej se kontrata e re e lojtarit do të duhet të përshtatet sipas ecurisë së viteve të fundit të kamerunasit.

Lajme të tjera

Lajme

Myrto Uzuni udhëhoqi Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes (2-0), “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në...

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...