Premier League

Bayern synon talentin e Arsenalit Saka, “topçinjtë” i ofrojnë rinovimin!

Liverpool dhe Manchester United po monitorojnë me shumë kujdes talentin e Arsenal Bukayo Saka. 18-vjeçari ka zhvilluar 24 takime këtë sezon me “Topçinjtë” duke gjetur rrugën e rrjetës në 3 raste dhe duke asistuar në 6 raste të tjera shënimi. Mesfushori pëlqehet edhe nga Bayern Munich, ndërkohë që drejtuesit e Arsenal pritet që shumë shpejtë të nisin bisedimet për t’i ofruar atij një kontratë të re. Saka kaloi te ekipi i parë në fillim të këtij sezoni, pasi më parë ka qenë pjesë e ekipit U19 dhe U23.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency