Champions League

Bayern thellon dominimin ndaj Barçës, Lukaku nderon Chelsea-n

Dështon hakmarrja për Barcelonën që pas humbjes 8-2 gushtin e vitit të kaluar, pësoi një tjetër disfatë ndaj Bayernit të Mynihut, këtë herë 0-3 në “Camp Nou”, me gjermanët që regjistrojnë fitoren e 8 në 12 përballje ndan “blaugrana”-ve.

Katalanët e nisën mirë e me entuziazëm ndeshjen, por gjermanët morën kontrollin me kalimin e minutave dhe zhbllokuan rezultatin me Thomas Muller në minutën e 34-t, ndërsa në pjesën e dytë vulosi suksesin Robert Lewandowski me dy gola.

Pas startit zhgënjyes në kampionat, Juventusi ka “kthyer faqe” në Europë, pasi ka marrë një fitore 0-3 në transfertën suedeze ndaj Malmoes. Alex Sandro, Dybala me penallti dhe Morata shënuan që nē pjesën e parë për bardhezinjtë.

Në të njëjtin grup, Flfitore minimale regjistruan kampionët në fuqi të Europës, londinezët e Chelseat, që mposhtën 1-0 Zenitin, falë golit të shënuar nga sulmuesi belg Romelu Lukaku.

Në ndeshjet e tjera nuk pati fitues pasi Villareal e Atalanta ndanë pikët falë barazimit 2-2, ndërsa Lille-Wolfsburg dhe Dinamo Kiev-Benfica nuk patën gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency