Bundesliga

Bayerni del me komunikatë zyrtare: Nuk kemi asnjë akord për Sane

Leroy Sane te Bayerni për një shifër rekord për arkat e klubit bavarez që kap shifrën e 100 milionë eurove, ishte ky lajmi i bujshëm që raportuan mediat gjermane pasditen e së enjtes duke treguar edhe disa detaje të tjera të marrëveshjes, por asnjë prej këtyre lajmeve nuk është i vërtetë pasi vetë klubi i Bayernit ka dalë me një komunikatë zytare ku mohon të ketë arritur marrëveshjen me Manchester City-n dhe me vetë lojtarin. Një deklaratë kjo e klubit bavarez që ka zhgënjyer tifozët të cilët presin me padurim një sulmues të madh krahu në skuadër që do të mbulonte sadopak largimet e dy legjendave Robben dhe Ribery. Sane është objektivi i parë i Bayernit, në merkato por nëse nuk arrihet marrëveshja me Manchester City-n deri në datën 8 gusht kur mbyllet merkato në Premier League, kampionët e Gjermanisë mund të shikojnë edhe për alternativa të tjera.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency