Kupa e Gjermanise

Bayerni dhe surpriza Saarbrucken kalojnë në gjysmëfinale

Falë një goli të Joshua Kimmich në minutën e 40-të, Napoli mposhti minimalisht brenda në Gelsenkirshen Schalke 04 me rezultatin 0-1 duke siguruar biletën për në fazën gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë. Surprizën e vërtetë në raundin çerekfinal e dhuroi Saarbrucken. Skuadra e kategorisë së 4-t u kualifikua në gjysmëfinale teksa mposhti pas goditjes së penalltive skuadrën e Fortuna Dusseldorf ku luan edhe futbollisti i përfaqësueses së Kosovës Valon Berisha i cili e ndoqi nga stoli këtë takim. Këtë të mërkurë do të zhvillohen edhe dy sfidat e tjera çerekfinale për t’u kompletuar kuadri i 4 skuadrave gjysmëfinaliste.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency