Kupa e Gjermanise

Leva tregon muskujt, Bayerni fiton edhe Kupën, Ribery dhe Robben e mbyllin me trofe!

Pas Bundesligës Bayern Munich fiton edhe Kupën e Gjermanisë. Bavarezët dominuan Leipzig në finalen e zhvilluar Olympiastadion të Berlinit duke triumfuar me shifrat 3-0. Niko Kovac bën double me Bayernin në këtë sezon, por bën double edhe në Kupën e Gjermanisë pasi e fitoi edhe vitin e kaluar me Frankfurtin. Bayerni e fitoi për herë të 19-të këtë trofe dhe mbanin rekordin e skuadrës që e ka fituar më shumë herë. Golat për bavarezët u realizuan nga Robert Lewandowski që shënoi dy herë dhe Kingsely Coman. Kovac i dha mundësinë për të luajtur për herë të fundit me fanellën e Bayernit edhe dyshes, Robben-Ribery të cilët u aktivizuan për pak minuta duke dhënë përfundimisht lamtumirën klubit bavarez me një tjetër trofe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency