Bundesliga

Bayerni humbet yllin e ekipit, dëmtohet Lewandowski!

Bayern Munich humbet liderin e saj në momentin më vendimtar të sezonit. Robert Lewandowski është dëmtuar në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Champions League ndaj Chelsea-t sfidë në të cilën shënoi edhe një gol dhe do të qëndrojë 4 javë jashtë fushave të futbollit.

“Në ndeshjen e djeshme Chelsea-Bayern Munich 0-3, Robert Lewandowski pësoi frakturë në tibia në gjurin e majtë. Dëmtimi u gjet pas një ekzaminimi nga mjeku i skuadrës Hans Vilhelm Muller pas kthimit nga Londra. Ai do të qëndrojë jashtë fushave për të paktën 4 javë”, shkruhet në komunikatën e Bayern Munich.

Lewandowski humbet kështu takimin e kthimit ndaj Chelsea-t në Champions, sfidën çerekfinale të Kupës së Gjermanisë ndaj Hoffenheim dhe 3 ndeshje të Bundesligës. Leva deri në këto momente ka zhvilluar një sezon të jashtëzakonshëm teksa ka arritur të realizojë 39 gola me Bayern Munich në të gjitha kompeticionet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency