Merkato

Bayerni i ofron rinovimin mbrojtësit, Chelsea synon të përfitojë

Kontarata e Niklas Sules me Bayern Munich përfundon në verën e vitit 2022 dhe drejtuesit e kluibit kanë nisur bisedimet paraparke me menaxherët e mbrojtësit për kushtet e reja të rinovimit të kontratës. Aktualisht futbollisti ndodhet i izoluar pasi ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe çështja e të ardhmes së tij ka kaluar në plan të dytë.

Pavarësisht kësaj, drejtori sportiv i bavarezëve, Hasan Salihamidzic gjatë bisedimeve u ka parashtruar menaxherëve të lojtarit përmirësime në përmbajtjen e kontratës. Aktualisht Sule përfiton një page bruto prej 8 milionë eurosh, por në rast se lojtari vendos të qëndrojë do të përfitojë një page prej 10 milionë eurosh në sezon. Gjithsesi Bayerni duhet të nxitojë, pasi klubet angleze me në krye Chelsea do të bëjnë maksimumin për të rrëmbyer Sulen.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency