Bundesliga

Bayerni i rrëmben Schalkes portierin, kosiderohet pasuesi i Neuerit

Bayerni i Mynihut zyrtarizon pasuesin e Manuel Neuerit. Bëhet fjalë për portierin e Schalke 04, Alexander Nübel, që do t’u bashkohet kampionë në fuqi të Bundesligës sezonin e ardhshëm.
“Klubi dhe Nübel janë pajtuar për kushtet e transferimit në ditët e fundit. Portierit 23-vjeçar i skadon kontrata me FC Schalke 04 më 30 qershor 2020. Nübel do t’i bashkohet Bayernit si transferim i lirë në korrik”, – njofton klubi bavarez.
Mësohet se Nübel, i cili ka luajtur 15 nga 17 ndeshjet e Bundesligës në këtë sezon, ka arritur marrëveshje për kontratë 5-vjeçare me Bayernin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency