Kupa e Gjermanise

Bayerni kualifikohet me penallti, Volfsburgu kalon Hannoverin

Janë zhvilluar sot ndeshjet e tjera të Kupës së Gjermanisë, ku supersfida e mbrëmjes ishte ajo mes Leipzigut dhe Bayernit të Mynihut.

Dy skuadrat e mbyllën 90 minutëshin në barazim 1-1, rezultat që qëndroi në fuqi edhe pas 30 minutave shtesë. Nga pika e penalltisë, Bayerni fitoi 5-4, duke siguruar kualifikimin, ndërsa Timo Werner ishte protagonisti negativ për Leipzig, duke humbur 11 metërshin.

Në takimet e tjera, Freiburgu fitoi 3-1 ndaj Dynamo Dresdenit, dhe Werder Bremeni mposhti 1-0 Hoffenhaimin.

Më herët, Kolni ka mposhtur 1-3 Herthën, në Berlin, ndërsa kualifikim mori edhe Volfsburgu, që mposhti 1-0 Hanoverin. Edhe Stuttgarti dhe Nurenbergu ia dolën të kualifikohen duke fituar në transfertë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency