Kupa e Gjermanise

Bayerni kualifikohet mes vuajtjesh, në çerekfinale edhe Schalke 04 e Leipzig

Asnjë surprizë në 4 sfidat e fundit të raundit të 1/8-ave të Kupës së Gjermanisë. Bayern Munich vuajti por në fund arriti të avanconte më tej falë fitores në kohën shtesë ndaj Herthas së Berlinit me rezultatin 3-2. Golave të Gnabry-t në kohën e rregullt iu përgjigjën Mittelstadt dhe Selke, ndërkohë që në shtesë për sigluar kualifikimin e bavarezëve në çerekfinale mendoi Coman. Shumë të thjeshtë e pati Schalke 04 që mposhti me shifrat 4-1 Fortuna Dusseldorf, në një sfidë ku shkëlqeu mbrojtësi Sane me një dygolësh. Në çerekfinale u kualifikuan edhe Leipzig dhe Augsburg që mposhtën respektivisht me rezultat minimal 1-0 Wolfsburg dhe Holsten Kiel.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency