Bundesliga

Bayerni nuk heq dorë nga Sane, e konfirmon Hoeness

Bayern Munich nuk ka hequr përfundimisht dorë nga Leroy Sane. Futbollisti i Manchester City-t ishte objektivi i madh i bavarezëve në merkaton e verës, por një dëmtim i rëndë që pësoi lojtari në Superkupën e Anglisë ndaj Liverpoolit bëri që transferimi i tij në Bavari të dështonte. Megjithatë siç e konfirmon edhe vetë Uli Hoeness presidenti i Bayernit, kampionët e Gjermanisë po monitorjnë me kujdes situatën e Sane dhe mes muajve janar dhe shkurt do të marrin një vendim nëse do të rifillojnë sërish bisedimet me City-n për blerjen e tij apo jo. Sane momentalisht po qëndron në infermieri pasi është duke u rikuperuar nga këputja e ligamentit të kryqëzuar të gjurit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency