Bundesliga

Bayerni për rekord, shet të gjitha biletat pa nisur ende sezoni

Në Itali Interi shiti abonimet në kohë rekord dhe hapi menjëherë fushatën e prenotimeve të për sezonin e ardhshëm, diçka kjo që u pa si risi në Serinë A, por në Gjermani zhvillohet një tjetër diskutim.

Skuadra e Bayernit të Mynihut ka njoftuar sot se pas një muaji e gjysmë nga nisja e shitjeve të abonimeve dhe biletave, “Allianz Stadium” do të jetë tërësisht i mbushur për ndeshjet e Bundesligës.

Klubi 7 herë radhazi kampion në Gjermani ka arritur të shesë pa filluar ende sezoni, të gjitha biletat e ndeshjeve të ardhshme të kampionatit, duke garantuar për skuadrën e Kovaç një mbështetje prej rreth 75 mijë tifozësh në çdo takim.

Në fakt “Allianz Stadium” ka qenë gjithmonë plot, që prej vitit 2007, pasi janë shitur të gjitha biletat, pavarësisht ndeshjes dhe kompeticionit, por ndryshe nga herët e tjera, këtë verë janë shitur pa filluar ende sezoni.

E ndonëse me një besnikëri të tillë për t’u pasur zili, Bayerni i Mynihut qëndron në vendin e dytë për numrin e tifozërisë në kampionatin gjerman, pasi kreu mbahet nga tifozët e Borussias së Dortmundit, me një mesatare prej 80.500 spektatorësh për ndeshje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency