Bundesliga

Bayerni përmbys Dortmundin dhe rimerr kreun, Leva fiton duelin me Haaland!

Bayern Munich fitoi 4-2 me përmbysje klasiken ndaj Borussia Dortmund, duke rimarrë kreun e Bundesligas të cilin e dorëzoi për disa në orë në favor të Leipzig. U duk sikur Dortmundi kishte më shumë dëshirë se Bayerni në supersfidën e javës së 24-t të Bundesligas pasi verdhezinjtë e panë veten në avantazh të dyfishtë pas vetëm 9 minutash lojë, falë klasit të Erling Haaland që realizoi dy herë. Gjithsesi Bayerni pak nga pak arriti të merrte frenat e lojës në dorë dhe ia doli të barazonte brenda pjesës së parë për meritë të Robert Lewandowskit që iu kundërpërgjigj yllit të Dortmundit, Haaland me një tjetër dygolësh. Rrjetat që i dhanë fitoren Bayernit dhe e rikthyen në krye të renditjes erdhën vetëm në 10 minutat e  fundit nga Goretzka dhe Leva me sulmuesin polak që kapi kuotën e 31 golave në këtë kampionat pas vetëm 24 ndeshjesh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency