Kupa e Gjermanise

Bayerni ‘shkatërron’ Paderbornin dhe kap gjysmëfinalet

Krahas titullit kampion, drejt të cilit po ecën me hapa të shpejta, Bayerni po avancon edhe në Kupën e Gjermanisë. Skuadra e Heynckesit u bë ekipi i parë gjysmë-finalist, pasi mposhti në çerekfinale Paderbornin, me rezultatin e thellë 0-6.

Bavarezët shënuan nga 3 gola në çdo pjesë, duke mos e diskutuar për asnjë moment fitoren dhe kualifikimin, përballë skuadrës që militon në Bundesligën e dytë. Koman, Lewandowski dhe Kimich shënuan në 45-minutëshin e parë, ndërsa në pjesën e dytë shënoi fillimisht Tolisso dhe më pas Arjen Robben dërgoi topin dy herë në rrjetë, vetëm pak minuta nga fundi.

Në orën 20:45 do të luhet çerekfinalja tjetër mes Bayer Leverkusenit dhe Werder Bremenit, ndërsa nesër do të luhen edhe dy të mbeturat, Schalke-Wolfsbourg dhe Eintracht-Mainz.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency