Bundesliga

Bayerni “shtyp” edhe Eintrachtin, Lewandowski merr topin në shtëpi

Bayerni një “uragan” që shkatërron gjithçka i del përpara. Forcën dërrmuese të kampionëve në fuqi të Gjermanisë këtë radhë e provoi Eintrachti i Frankfurtit, që pësoi plot 5 gola në “Allianz Arena”.

Një takim që u vendos në 45 minutat e parë, me Robert Lewandowskin që u shfaq të formën e tij më të mirë, duke shënuar dy herë, në minutat 10’ dhe 26’ dhe në portën e Trapp, ndërsa me fillimin e pjesës së dytë, më saktë në të 60-tën shënoi të tretin personal.

Bavarezët nuk u mjaftuan me kaq, pasi e tundën edhe dy herë të tjera rrjetën e miqve me anë të Sanesë dhe Musialas.

Fitore edhe për Leipzigun, që iu imponua 2-1 Herthas së Berlinit, ndërsa Borussia e Monchengladbachut fitoi 2-3 ndaj Mainzit.

Union Berlin – Frieburg u mbyll pa fitues 1-1.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency