Merkato

Bayerni tenton rikthimin e kroatit Ivan Perisic!

Bayern Munich i rikthehet një piste të vjetër. Bavarezët do të tentojnë me të gjitha mënyrat të afrojnë nga Interi verën e ardhshme Ivan Perisic për të cilin do të bëhej fjalë për një rikthim në Alianz Arena pasi ka qenë pjesë e bavarezëve në formë huazimi në sezonin 2019-2020 ku arriti të linte shenjë me 35 paraqitje dhe 8 gola të shënuar si dhe 3 trofe të fituar. Edhe pse luajti një rol të rëndësishëm te Interi në fitimin e titullit sezonin e kaluar dhe është një zgjedhje e parë në krahun e majtë të mesfushës edhe në këtë sezon të ri, Perisic me shumë gjasa nuk do të rinovojë kontratën me Interin që i skadon në fund të këtij sezoni dhe gjasat janë që verën e ardhshme të rikthehet te Bayerni me parametër zero.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency