Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Beauvue blerja e re e Leganes

Cluade Beauvue prezantohet si blerja e re e Leganes. Pas një sezoni aspak pozitiv te Celta Vigo sulmuesi francez ka ndryshuar skuadër dhe tashmë do të jetë pjesë e Leganes ku do të synojë të rifitojë shkëlqimin e dikurshëm kur ka qenë pjesë e Guingamp-it dhe Olymique Lyon. 29-vjecari te skuadra e tij e re do të mbajë veshur fanellën me numër 12.

Lajme të tjera

Serie A

Aventura e Walter Mazzarrit te Napoli mundtë quhet e përfunduar. Barazimi mes vuajtjesh ndaj Genoas në fundjavë ka bërë që De Laurentiis të humbë...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Kategoria Superiore

Erbim Fagu do të jetë trajneri i ri i Tiranës. Pas largoi Julian Ahmatajn, presidenti Refik Halili ka marrë vendimin për t’i besuar stolin...

Legjionarët

Besiktas rikthehet te fitorja në Superligën turke teksa mposhtën në shtëpi Konyasporin e Sokol Cikalleshit dhe Valon Et’hemit. Gjigandët nga Stambolli triumfuan me shifrat...