MotoGP

Befason Jorge Lorenzo: Kjo, gara ime e fundit, tërhiqem nga MotoGP

Jorge Lorenzo “braktis” garat me motora. Lajmi që qarkullonte prej kohësh u bë zyrtar gjatë konferencës për shtyp që piloti nga Mallorca, që garon për Hondan zhvilloi në Valencia para fundjavës së fundit në MotoGP.

“Faleminderit të gjithëve! Jam krenar që jeni të gjithë këtu. Është shumë e rëndësishme për mua dhe më bën të ndihem i lumtur. Gjithmonë kam menduar se ka disa ditë që janë shumë të rëndësishme në jetën e një piloti: kur merr pjesë në garën e parë të botërorit dhe më pas kur tërhiqesh. Jam këtu për të lajmëruar që kjo ditë ka mbërritur, për t’ju thënë se kjo do të jetë gara ime e fundit në MotoGP, pasi më pas nuk do të garoj më si pilot profesionist.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency