Abissnet Superiore

Befason presidenca e Laçit, drejtimi i skuadrës në duart e trajnerit kampion

Klubi i Laçit me trajner të ri pas largimit të malazezit Vukicevic. Pavarësisht suksesit 0-1 përballë Kastriotit nën drejtimit e Sero Nokës, presidenti i kurbinasve, Pashk Laska, kishte plane të tjera për stolin.

Këtë të diel, klubi laçian ka zyrtarizuar emrin e ri dhe bëhet fjalë jo për një emër dosido. Do të jetë Mirel Josa trajneri me shumë përvojë në Superiore, që do të kërkojë të arrijë objektivat me kurbinasit, të cilët në gjashtë ndeshje kanë grumbulluar vetëm pesë pikë.

Mirel Josa ka drejtuar skuadra me emër në kampionatin shqiptar. Ai ka fituar 5 tituj kampion në elitën e futbollit shqiptar, një më Tiranën (2002-2003) dhe katër radhazi me Skënderbeun, nga viti 2012 deri më 2016-ën.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency