Merkato

Befason Veseli, refuzon kalimin në Turqi!

Befason Frederic Veseli. Atëherë kur dukej thjeshtë një formalitet kalimi i tij te skuadra e sapongjitur në Superligën turke Denizlispor, mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka refuzuar kalimin e tij në Turqi. Veseli nuk ka qenë i bindur nga Denizlispor dhe nuk e ka pranuar këtë destinacion pavarsisht akordit mes Empolit dhe klubit turk dhe propozimit shumë të mirë ekonomik që i është bërë mbrojtësit kuqezi. Veseli megjithatë do të largohet nga Empoli në këtë merkato dhe është në pritje të ofertave të tjera.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency