Gossip

Belen: Iannone si vullkan, më i çmendur se unë!

Belen Rodriguez është shumë e lumtur në krahët e Andrea Iannones. Vajza e ekranit theksoi në një intervistë për të përjavshmen italiane “Chi” se është me fat që ka si partner një njeri të mrekullueshëm, duke përjetuar një dashuri solide.

“Jemi shumë mirë dhe e respektojmë njëri-tjetrin. Andrea është shumë romantik, por në të njëjtën kohë shumë i dhënë pas familjes, pikërisht si unë. Sigurisht të dy kemi një dozë çmendurie, edhe pse ai është edhe më i çmendur se unë. Andrea është si një vullkan, zjarrin e ta të brendshëm. Ka një kontroll emocionesh dhe një mendje që më adminoron. Për mua është i veçantë”.

Ata që mendonin se mund të kishte ftohje mes çiftit, duhen të jenë “zhgënjyer”: Belen dhe Iannone janë në qiellin e shtatë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top