Merkato

Benfica mposht konkurencën e Milanit dhe Romës, firmos me Yaremchuk!

Pas Europianit shumë pozitiv që zhvilloi me Ukrainën, Roman Yaremchuk  bën edhe hapin e madhe në karrierë. Sulmuesin 26-vjeçar për të cilin interesoheshin disa klube të njohura europiane ka arritur akordin me Benfican dhe në orët e ardhshme do të zbarkojë në Portugali. Për të mposhtur konkurencën e Romës dhe Milanit, Benfica i bindi belgët e Gent me një ofertë prej 15 milionë eurosh për ish-lojtarin e Dynamo Kiev për të cilin belgët nuk shpenzuan më shumë se 2 milionë euro për ta marrë në Jupiler League vite më parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency