Serie A

Benitez: Napoli? Mos më bëni të flas më shumë, e ndjek ekipin

Emri i tij ka qarkulluar prej pak kohësh si zëvendësues i mundshëm dhe i besueshëm i Rino Gattusos, nëse situata përkeqësohet përfundimisht dhe presidenti De Laurentiis vendos të shkarkojë trajnerin aktual të Napolit. Është e sigurt që Rafa Benitez do të kthehej me kënaqësi në Castel Volturno, pa paragjykuar respektin për stafit aktual teknik napolitan. I pyetur nga “Onda Cero”, Benitez nuk e fshehu dashurinë e tij për ngjyrat blu, duke u shprehur:

“Kam marrëdhënie të shkëlqyera me napolitanët dhe akoma e ndjek ekipin, por mos më nxirrni më shumë fjalë nga goja, sepse nuk dua të shprehem më tej”.

Asgjë e veçantë, për të thënë të vërtetën. Ose të paktën, asgjë që nuk mund të imagjinohet. Spanjolli ka ruajtur marrëdhënie të mira me presidentin De Laurentiis, pavarësisht se ka kaluar kohë nga bashkëpunimi mes tyre. Sigurisht që të dy kanë komunikuar muajt e fundit me njëri-tjetrin dhe emërimi i Benitezit trajner i Napolit është një mundësi që asnjëri prej tyre nuk e përjashton. Nëse jo menjëherë, të paktën në të ardhmen e afërt. Tani për tani, Rino Gattuso mbetet në stolin e Napolit, por rezultatet e ardhshme do të tregojnë qartësisht se çfarë do të ndodhë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency