Serie A

Bergamo e gjunjëzuar ndaj Covid-19, pozitiv edhe portieri i Atalantës

Është identifikuar edhe rasti i parë i një futbollisti të prekur nga koronavirusi në Bergamo dhe bëhet fjalë për portierin e Atalantës Marco Sportiello, i cili u është nënshtruar testeve ditën e sotme dhe ka marrë përgjigjen se është pozitiv.

Klubi i Atalantës njoftoi se Sportiello është josimptomatik dhe se do të vijojë të qëndrojë në karantinë derisa të plotësojë 14 ditë nga momenti i sotëm, por nuk ka nevojë për trajtim mjekësor.

Qyteti i Bergamos është më i prekuri nga koronavirusi në Itali, ndërsa pikërisht në një ndeshje ndaj Atalantës, dyshohet se u infektuan edhe disa futbollistë të Valencias, të cilët ishin të parët që rezultuan pozitivë në La Liga.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency