Merkato

Bergkamp synon Premier League-n, në provë tek Arsenali

Një tjetër Bergkamp mund të veshë fanellën e Arsenalit. Këtë herë bëhet fjalë për Mitchel Bergkamp, djalin e legjendës së “Topçinjve”, Dennis. 22-vjeçari aktualisht është pa skuadër pas përvojës me Almere City-n, që luan në kategorinë e dytë holandeze.

Mitchel Bergkamp është në provë te skuadra Under-23 e klubit anglez me të cilën po stërvitet. I ati i tij, Dennis, është konsideruar si një nga lojtarët më të mirë holandez të të gjitha kohërave, i cili me fanellën e Arsenalit u aktivizuar në 423 ndeshje, duke shënuar 120 gola dhe fituar tre kampionate.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency