IPKO Superliga

Bëri mrekullinë me Dritën, por pas 3 humbjesh Bekim Isufi jep dorëheqjen!

Bekim Isufi nuk është më trajneri i Dritës. Tekniku që shpalli kampion të Kosovës “intelektualët” nga Gjilani sezonin e kaluar ka dhënë dorëheqjen nga detyra si trajner i Dritës pas humbjes së tretë radhazi që pësoi skuadra ndaj Llapit. Pas 4 viteve në stolin e Dritës, me një shkëputje të vogël në mes, 42-vjeçari ka vendosur të largohet përfundimisht edhe pse ishte ai trajneri që bëri mrekullinë duke fituar titullin me kampion me këtë skuadër si dhe duke kaluar turin paraelimintor në Champions League që i dha mundësinë Dritës të merrte pjesë në turin e parë të Championsit dhe në turin e dytë të Europa League gjatë këtij edicioni të Kupave të Europës.  Në intervistën e tij për Supersport pas ndeshjes ndaj Llapit Bekim Isufi komunikoi dorëheqjen nga stoli i skuadrës kampione një vendim të cilin ai e kishte marrë një ditë më parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency