Futboll

Bëri për “ujë të ftohtë” Shqipërinë e Panuccit, por Skocia shkarkon McLeish!

Mandati i dytë i Alex McLeish në krye të Skocisë është mbyllur me një fund të hidhur. Trajneri që renditi Skocinë në vend të parë të grupit të saj në Ligën C të Ligës së Kombeve dhe që mposhti dy herë Shqipërinë me skocezët që realizuan 6 gola dhe nuk pësuan asnjë nga kuqezinjtë, është shkarkuar nga stoli i përfaqësueses britanike si rrjedhojë e humbjes turpëruese me shifrat 3-0 që Skocia pësoi në ndeshjen hapëse të kualifikueseve të Euro 2020 ndaj Kazakistanit. McLeish gjithsesi nuk ka përmbushur pritshmëritë e presidentit të Federatës Skoceze të Futbollit Ian Maxëell dhe pas një viti e 2 muaj është larguar nga stoli i përfaqësueses, pozicion në të cilin ishte emëruar për herë të dytë në shkurt të vitit të kaluar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency