Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Berisha kërkon largimin nga Torino? Juric: Ai dëshiron të luajë, kaq di unë!

Berisha bëhet çështje te Torino
Berisha bëhet çështje te Torino

Në prag të ndeshjes kundër Fiorentinës, trajneri i Torinos, Ivan Juric, i është përgjigjur pyetjes nëse ndonjëri prej lojtarëve dëshiron të shitet.

Në konferencën e dhënë për mediet, tekniku foli në veçanti për portierin e kombëtares shqiptare, Etrit Berishën, për të cilin theksoi se ai dëshiron të luajë, ndërsa shtoi se ende nuk dihet zgjidhja që do i jepet.

“Lojtarë që duan të shiten? Ne kemi vetëm situatën e Berishës. Berisha dëshiron të luajë, është e vetmja situatë që njoh. Nëse ndodh, çështja do të trajtohet me kujdes. Ende nuk kemi marrë një vendim.”-deklaroi Juric.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...