Kosova

Berisha: Për trajnerin flasin rezultatet, me Challandes jemi përmirësuar shumë

Në krah të trajnerit Bernard Challandes në konferencën e sotme për shtyp, u shfaq edhe një nga mesfushorët më me eksperiencë të Kosovës, Valon Berisha, i cili bëri thirrje për përqendrim maksimal edhe në miqësoren ndaj Lituanisë dhe foli me superlativa për punën e teknikut zviceran.

Sa e rëndësishme është sfida me Lituaninë?
Edhe për mua si futbollist është shumë me rëndësi kjo miqësore, pasi kemi kohë që nuk luajmë bashkë dhe duhet të shohim ku jemi, por edhe të marrim pak entuziazëm para eliminatoreve.

Juve jeni dakord me deklaratat e Behramit?
Kam pasur shumë trajnerë të mirë në karrierë dhe çdonjëri prej tyre është i veçantë në mënyrën e tij të punës. Në fund fare janë rezultatet ato që ia bëjnë biografinë. Diskutimi nuk shtrohet nëse është motivator apo i mirë taktikisht, pasi për gjithçka flasin rezultatet. Viti 2020 ka qenë i vështirë dhe nuk kemi pasur rezultatet e duhura, por me Challandes në krye ne jemi zhvilluar dhe kjo konfirmon për suksesin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency