Serie B

Berishës i ndryshon trajneri, Spal ia beson pankinën Rastellit

Pasquale Marino nuk është më trajner i Spalit. Lajmin e ka dhënë vetë klubi italian që militon në Serinë B, teksa fatale për teknikun ka qenë humbja 3-0 në sfidën në transfertë ndaj Pisa-s të hënën.

Trajneri i ri është emëruar menjëherë pasditen e sotme dhe do të jetë Massimo Rastelli, i cili ka nënshkruar një kontratë deri në fund të sezonit, me opsion rinovimi edhe për një vit tjetër.

Rastelli 42-vjeçar ka drejtuar disa skuadra në ligat e ulëta të futbollit në Itali, teksa eksperiencën më të rëndësishme ka atë në pankinën e Cagliarit në periudhën 2015-2017.

Te Spali militon edhe portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha dhe skuadra synon ngjitjen në Serinë A, teksa aktualisht pozicionohet në zonën Play Off të renditjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency