Miqesore

Bernardeschi nuk mjafton, Italia “harron” të fitojë

Italia ka “harruar” të fitojë dhe pas barazimit 1-1 në miqësoren e zhvilluar në Gjenova ndaj Ukrainës, trajneri Roberto Mancini ka vërtetë arsye për t’u shqetësuar.

Në sfidën përballë skuadrës së drejtuar nga Shevchenko, Italia dominoi pjesën e parë dhe i shkoi disa herë pranë golit, por portieri Pyatov ishte në lartësinë e detyrës dhe bëri pritje spektakolare.

Sfida u zhbllokua nga sulmuesi i Juventusit, Bernardeschi, me një gjuajtje nga distanca, në minutën e 55-të të sfidës, por vetëm 7 minuta më vonë, ishte Malinovskyi ai që fiksoi barazimin 1-1.

Kombëtarja italiane nuk fiton që prej 28 Majit, në miqësoren ndaj Arabisë Saudite, ndërsa pas 4 ditësh do të udhëtojë drejt Chorzowit, për t’u përballur me Poloninë, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency