Futboll

Besart Berisha pranë rikthimit në Australi, e duan rivalët e Melbourne Victory

Besart Berisha është në rrugën e rikthimit në Australi aty ku ka shkëlqyer dhe ka fituar trofe të rëndësishëm. Sulmuesi shqiptar i lindur në Prishtinë ka mbyllur aventurën në Japoni me Sanfrece Hiroshiman dhe prej disa javësh është një lojtar i lire të nënshkruaj me çdo ekip ku Melbourne City është skuadra më e interesuar. Për 34-vjeçarin do të ishte një lëvizje kundër ish skuadrës së tij Melbourne Victory me të cilët ka fituar edhe tituj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency