Merkato

Besiktasi në vështirësi ekonomike, Wolves gati t’i rrëmbejë kroatin

Wolverhamptoni rezultoi surpriza e Premier League-s në këtë sezon, teksa nën drejtimin e Espirito Santo skuadra e ardhur një kategori më poshtë luftoi për Europën. Drejtuesit do të mbajnë “yjet” e ekipit, madje do ta përforcojnë skuadrën në çdo repart.

Për mbrojtjen, trajneri portugez dëshiron Domagoj Vidan, shtatlartin kroat që ka kontratë me Besiktasin deri në vitin 2022.

Klubi turk ka vështirësi ekonomike dhe shitja e 29-vjeçarit për 10-14 milionë euro do të rregullonte bilancin, ndërsa Wolves do të kishte në radhët e tij një mbrojtës me tepër përvojë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency