Merkato

Besiktasi “pazar” në Serinë A, synon Mandzukic dhe Bruno Peres

Kampionia në fuqi e Turqisë, Besiktas kërkon të bëjë “pazar” në Seria A. Pas një sezoni jo shumë të mirë, ku me shumë mundësi titulli do të shkojë te rivalët e Galatasary-t, skuadra e Senol Gunes kërkon të përforcohet për sezonin tjetër, duke “piketuar” Mario Mandzukic të Juventusit dhe mbrojtësin e djathtë Bruno Peres të Romës. Për momentin nuk ka një ofertë konkrete për dy futbollistët, ndërsa gjithçka pritet të mësohet me hapjen e merkatos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top