La Liga

Betis zgjedh trajnerin e ri, Rubi firmos për 3 vite!

Real Betis zyrtarizon trajnerin e ri. Si pasues të Quique Setien, drejtuesit e klubit andaluzian kanë zgjedhur pikërisht Rubin për të cilin paguan klauzolën e largimit prej 1 milionë euro nga Espanyol. 49-vjeçari pasi ngjiti Huescan në La Liga për herë të parë në histori zhvilloi një tjetër sezon të shkëlqyer në krye të Espanyolit duke e renditur skuadrën katalanase në vendin e parë dhe duke e kualifikuar në Europa League, tashmë misioni i Rubit do të jetë ringritja e Real Betis me të cilët ka firmosur një kontratë 3-vjeçare. Espanyol për ta zëvendësuar ka zgjedhur David Gallegon i cili vjen nga Espanyol B dhe firmosi për 2 vite me skuadrën e parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency