Merkato

Betisi, dy objektiva për të përfocuar sulmin në janar

Betis po ecën mirë në Europa League këtë sezon, ndërsa në kampionat ende nuk është aty ku duhet dhe drejtuesit po mendojnë të përforcojnë sulmin. Ideja e tyre është të afrojnë lojtarë që e njohin mirë kampionatin spanjoll, teksa në shënjestër janë Fernando Llorente dhe Lucas Perez. I pari pothuajse nuk zbret kurrë në fushë me Tottenhamin dhe do të pranonte pa u menduar ofertën e Betisit, ndërsa për Perez West Hami kërkon të paktën 4 milionë euro për ta lënë të lirë në janar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency