Merkato

Bie opsioni Tottenham për Gattuson, tifozët londinezë nuk e duan

Pak ditë më parë Gennaro Gattuso prishi kontratën me Fiorentinën, pa punuar ende asnjë ditë në klubin vjollcë, pasi kishte pasur disa përplasje me drejtuesit sa i përket merkatos dhe emrave të synuar prej teknikut.

Menjëherë trajneri italian u kontaktua nga Tottenhami, i sponsorizuar shumë nga Fabio Paratici, që tani është drejtor sportiv i londinezëve, por duket se edhe kjo pistë është mbyllur pa u hapur mirë për Gennaro Gattuson.

Shkak është bërë reagimi i menjëhershëm i tifozëve të Tottenhamit, që janë organizuar nën hashtagun “#NoToGattuso”, duke shprehur hapur kundërshtimin e tyre për emërimin e italianit në pankinën e “Spurs”-ave.

Për këtë arsye drejtuesit e klubit londinez kanë njoftuar Gattuson se negociatat nuk mund të vijojnë më dhe janë rikthyer sërish te portugezi Paulo Fonseca, të cilit i ka përfunduar kontrata me Romën dhe është ende pa skuadër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency