Merkato

Bie pista Barcelona për Memphis Depay!

Memphis Depay kërkon të vendosë me qetësi për të ardhmen. Sulmuesi i Lyon, kontrata e të cilit përfundon në fund të sezonit është i pavendosur nëse do të pranojë ofertën për rinovimin e kontratës me klubin francez apo të largohet për të nisur një aventurë të re. Shpesh herë futbollisti ka deklaruar se ëndrra e tij është të kalojë te Barcelona, por kalimi i mundshëm i Agueros te katalanasit ka prishur disi prtishmëritë e 27-vjeçarit për t’u transferuar në Spanjë. Gjatë një bisede në mediat sociale holandezi deklaroi se ka ardhur momenti që ai të marrë nën kontroll karrierën e tij. Ai pohoi se do së bashku me menaxherët e tij do të shqyrtojë çdo ofertë dhe se do të jetë ai vetë që do të vendosë për të ardhmen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency