Premier League

Bielsa: Ndaj Wolves meritonim më shumë, më pëlqeu paraqitja e Gelhardt

Një sezon më parë ishte befasia e Premier League, pro këtë vit Leeds po vuan jo pak, pasi ka grumbulluar vetëm 7 pikë në 9 ndeshje dhe pozicionohet në pjesën fundore të tabelës së renditjes.

Së fundi skuadra e drejtuar nga Marcelo Bielsa u ndal në barazim 1-1 ndaj Wolves, ndërsa trajneri argjentinas u shfaq i kënaqur me performancën e të tijve dhe deklaroi se meritonin të shënonim më shumë se një gol.

“Bëmë një ndeshje shumë të mirë dhe patëm lojën nën kontroll. Ndonëse nuk dominuam, kishim mundësi të shënonim më shumë se një gol, ndaj më vjen keq që dalim me vetëm një pikë nga kjo sfidë. Joe Gelhardt bëri një paraqitje shumë pozitive, sidomos pas minutës së 35-të, kur skuadra iu afrua më shumë”, deklaroi Bielsa.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency