Premier League

Bielsa nuk po rinovon, mban pezull drejtuesit e Leeds United!

Marcelo Bielsa po mban pezull Leeds United. Trajneri argjentinas ende nuk është shprehur madje ka shmangur pyetjet e vazhdueshme për rinovimin e kontratës që është objektivi i madh i presidentit, Andrea Radrizzani. Bielsa gjithmonë ka zgjatur me nga një vit kontratat në çdo klub që ka punuar dhe sipas shtypit anglez, çelësi për ta mbajtur sërish në “Elland Road” do të jenë blerjet në merkato. Bielsa kërkon garanci për të afruar lojtarët që ai dëshiron gjatë verës edhe pse duhen pritur 2 javët e fundit të Premier League që ai të takohet me drejtuesit dhe të vendosë pikat mbi “I”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency