La Liga

Bilbao shpërthen me 4 gola ndaj Betisit

Athletic Bilbao fitoi thellë 4-0 ndaj Betisit duke iu largua zonës së ftohtë të renditjes me një katapultim nga vendi i 17-të në të 8-tin, kjo falë ngjeshjes së skuadrave në pjesën e poshtme të tabelës. Ky ishte suksesi i tretë në “San Mames” nga katër gjithsej në këtë sezon për ekipin bask, që bashkë me Betisin mbeten te vetmit që nuk njohin barazim në këtë fillim sezoni.

Sa i përket kronikës, Bilbao realizoi nga dy gola në çdo pjesë. Në fraksionin e parë, takimi u zhbllokua nga autogoli i Ruiz, ndërsa në të 33-tën dyfishoi epërsinë e vendësve Capa. Gjatë pjesës së dytë mbyllën llogaritë me skuadrën andaluze Muniain dhe Berenguer.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency